Dri-FIT Kumaş Nedir?Dri-FIT Kumaş Nedir?

Dri-FIT Kumaş Nedir? Dri-FIT teknolojisi formalar, tişörtler, çoraplar, pantolonlar, şortlar, sweatshirt’ler, kolluklar, şapkalar, eldivenler ve daha birçok üründe kullanılmaktadır. Dri-FIT ürününü yıkamak için giysinin iç kısmında bulunan bakım etiketindeki talimatları uygulayabilir veya Dri-FIT ürün bakım kurallarını inceleyebilirsin.

Dri-FIT’in vücuda uyum sağlayan kumaş yapısı, en çok ihtiyaç duyulan noktalarda hava akışına olanak tanımak ve vücudun serinlemesini sağlamak için stratejik olarak yerleştirilmiş havalandırma bölgelerine sahiptir. Dri-FIT UV minimum UPF 30 ultraviyole koruması da sağlar; böylece güneşten korunmaya değil sporuna odaklanabilirsin. Dört yöne esneyen dayanıklı ve rahat Dri-FIT kumaşla nemi vücudundan uzaklaştırarak kuru, serin kalmanı ve özgürce hareket etmeni sağlar.  

 

DRI-FIT Ürünümü Nasıl Yıkarım?

DriFIT ter tutmamak üzere tasarlanan benzersiz bir malzemedir ancak bakımının doğru yapılmaması performansını olumsuz etkileyebilir. Yıkama ve bakım talimatları için giysinin içindeki ürün etiketine bakın ya da aşağıdaki ipuçlarını takip edin:

  • Renkliler gibi ters-yüz ederek, çamaşır makinesinde soğuk suda yıkayın
  • Sıvı deterjan yerine toz deterjan kullanın
  • Suyunu sıkarak akıtmayın
  • Giysileri düşük ısıda kurutun veya asarak kurumaya bırakın (şapkalar ve eldivenler yalnızca asarak kurutulmalıdır)
  • Çamaşır suyu, kurutma kağıdı veya yumuşatıcı kullanmayın (kurutma kağıdı ya da yumuşatıcı kullandıysanız tekrar yıkayın)
  • Kuru temizlemeye vermeyin

Dri-FIT’inizi ütülemeniz gerekiyorsa logolara veya tasarımlara zarar vermemek için soğuk ayarı kullanın.

Ürünlerimizin kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. İletişim Bilgilerimiz…  

 

Son Ürünlerimiz

WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ HATTI
BASKI FİYATLARI